Тrade-in від «Італавто»

Тrade-in від «Італавто»

 

Дана програма спрямована, в першу чергу, на спрощення процедури купівлі для тих клієнтів, які хочуть обміняти свій автомобіль на новий.
Фахівці нашого автосалону проведуть кваліфіковану діагностику вашого автомобіля та дадуть об'єктивну оцінку його вартості. Також клієнти, при необхідності, отримають консультацію щодо процедури зняття автомобіля з обліку в сервісному центрі МВС.

Акція в «Італавто»: зимова гума у подарунок!

Акція в «Італавто»: зимова гума у подарунок!

 

У жовтні кожен покупець автомобіля Fiat в салоні «Італавто» отримає в подарунок комплект зимової гуми.
Також нагадуємо, що купуючи автомобіль в нашому автосалоні, ви отримуєте доступ до ексклюзивних програм обслуговувань на нашій сервісній станції. Детальну інформацію про цю та інші акції ви можете дізнатися, відвідавши наш салон або зв'язавшись з нами по телефону.

Безтурботний лізинг

Безтурботний лізинг

 

Зручні варіанти покупки автомобіля пропонує партнер «Італавто» - компанія «Український лізинговий фонд»

Отримати більш детальну інформацію про діючі фінансові програми, а також ознайомитися з автомобілями модельного ряду концерну Fiat Chrysler Automobiles ви можете в нашому автосалоні «Італавто» на Туполєва, 19

КАСКО в подарунок!

КАСКО в подарунок!

 

З сьогоднішнього дня при купівлі автомобіля в автосалоні «Італавто» клієнт отримує від страхової компанії-партнера страховку КАСКО в подарунок. Страхове покриття по даному полісу - ризики, внаслідок яких найчастіше наступають страхові випадки: протиправне заволодіння транспортним засобом, дорожньо-транспортна пригода, повна загибель автомобіля та інше.

-10% на СТО

-10% на СТО

 

На станції працюють кращі фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію, в тому числі на заводах і фірмових СТО автоконцерну Fiat. Їх професіоналізм плюс сучасне обладнання дозволяють надати клієнтам СТО «Італавто» весь спектр послуг з діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів.
І ми раді повідомити, що в період новорічних та різдвяних свят на роботи станції «Італавто» діють додаткові знижки до 10%.

Рік гарантії на сервіс

Рік гарантії на сервіс

 

З метою покращення якості післягарантійного обслуговування та надання вам унікальних умов сервісу з 01.12.2011 на ВСІ запасні частини та роботи з їх встановлення, які продано та встановлено на СТО «Італавто Центр», надається гарантія 12 місяців, за таких умов: гарантія на гарантійну запасну частину починає діяти з моменту її встановлення на транспортний засіб; гарантія на гарантійні запасні частини підвіски – 12 місяців, або 30 000 км пробігу.